Rozwijamy się, aby zapewnić klientom najwyższy poziom satysfakcji

Grupa KYOCERA jest urozmaiconą siecią przedsiębiorstw, współpracujących ze sobą w tworzeniu nowych wartości dla biznesu i konsumentów. Kyocera Mita (jądro Grupy Kyocera) jest czołowym dostawcą urządzeń związanych z zarządzaniem obiegiem dokumentami, dla wszelkiego rozmiaru i typu organizacji.

Rozwijanie i wytwarzanie sieciowych drukarek, kserokopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych w ramach jednej, zintegrowanej organizacji, pozwoliło nam stworzyć unikalną ofertę urządzeń dla zarządzania dokumentami, które są proste zarówno we wdrażaniu jak i użyciu. Unikalność naszych produktów opiera się na długowiecznych i bardziej wydajnych komponentach oraz innych technologiach, które wprowadziliśmy zgodnie z naszą koncepcją ECOSYS. W ciągu ostatniego roku, we wszystkich trzech gałęziach naszej aktywności, zdobyliśmy światowe uznanie wytworzonych produktów zarówno wśród dealerów jak i końcowych użytkowników.

Pracując dalej nad sukcesem naszego asortymentu, całkowicie zrestrukturyzowaliśmy sposób działania oraz procesy produkcyjne, tworząc infrastrukturę umożliwiającą nam szybkie wykrywanie i reagowanie na zmiany.

Skupiliśmy się na rozwoju oprogramowań i rozwiązań sieciowych, które są w pełni zintegrowane z naszymi produktami. Powyższe standardy umożliwiają nam dostarczanie pełniejszej oferty handlowej, bardziej odpowiadającej potrzebom klientów w zakresie procesów obiegu dokumentami.

Pozostajemy otwarci na dalszy rozwój i zwiększanie satysfakcji naszych klientów.

Prezes Kyocera Mita
Koji Seki, Przewodniczący & Prezes Zarządu

Powrót do >> INFORMATOR KYOCERA

 
Created by MC
ATIM Systemy Kopiujące
ATIM Systemy Kopiujące | 60-539 Poznań, ul. Św. Wawrzyńca 1c/2 | tel. (061) 663 1993 | www.atim.pl
© 1995-2007 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Intranet | Mapa strony