Kyocera Mita zajmuje się produkcją i wdrażaniem nowych technologii w zakresie monochromatycznych i kolorowych urządzeń biurowych takich jak kopiarki laserowe, sieciowe urzadzenia wielofunkcyjne, drukarki laserowe oraz urządzenia wielkoformatowe. Oferta firmy obejmuje także oprogramowanie oraz rozwiązania sieciowe. Więcej szczegółów w dziale PRODUKTY.

Produkty Kyocera

Kyocera Mita jest przedsiębiorstwem będącym częścią konsorcjum Kyocera Group, która swoje główne zasoby poświęca na rozwój w trzech graniczących sektorach: Przetwarzanie Informacji i Komunikacja, Ochrona Środowiska oraz Jakość Życia.

Kyocera Mita, jako specjalista w zakresie zarządzania obiegiem dokumentów, jest rdzeniem firmy w sektorze Przetwarzania Informacji i Komunikacji. Poprzez rozwój długowiecznych komponentów technologicznych, odgrywa również znaczącą rolę w sektorze działań związanych z Ochroną Środowiska.

Zgodnie z koncepcją technologii ECOSYS, firma wydłużyła żywotność poszczególnych komponentów, które znalazły zastosowanie we wszystkich urządzeniach Kyocera-Mita. Technologia ta dostarcza wiele korzyści: poprawia niezawodność, redukuje negatywny wpływ na środowisko i zapewnia najniższe TCO (Total Cost of Ownership - Całkowite Koszta Posiadania) w swojej klasie produktowej. Poprzez połączenie długowieczności poszczególnych komponentów wraz z najnowszymi cyfrowymi oraz sieciowymi technologiami, Kyocera Mita pomaga w zwiększeniu wydajności i usprawnieniu procesów zarządzania dokumentami, organizacjom każdego typu i wielkości.

Kyocera Mita jest globalnym przedsiębiorstwem działającym w obszarze prac badawczo-rozwojowych, produkcji oraz sprzedaży i serwisu na całym świecie. Rozwój zaawansowanych technologii, aż po finalny produkt, odbywa się na bazie własnego, zintegrowanego, światowego systemu. Kyocera Mita prowadzi sprzedaż i serwis dzięki zlokalizowanym w ponad 25 krajach filiom, które wraz z siecią autoryzowanych dystrybutorów i dealerów, spełniają oczekiwania wszelkiego rodzaju organizacji, w zakresie zarządzania obiegiem dokumentów.

Powrót do >> INFORMATOR KYOCERA

 
Created by MC
ATIM Systemy Kopiujące
ATIM Systemy Kopiujące | 60-539 Poznań, ul. Św. Wawrzyńca 1c/2 | tel. (061) 663 1993 | www.atim.pl
© 1995-2007 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Intranet | Mapa strony