Europa, Środkowy Wschód & Afryka

Kyocera Mita Europe znajduje się w Hoofdorp (Holandia). Stąd koordynowane są działania Kyocera Mita na terenie Europy, Środkowego Wschodu i Afryki. W różnych krajach tego obszaru zlokalizowanych jest 15 filii. Kyocera Mita Europe współpracuje również ściśle z siecią autoryzowanych dystrybutorów w pozostałych 60 krajach na terenie Europy, Środkowego Wschodu i Afryki. Centrum Sprzedaży i Marketingu w Europie (European Sales & Marketing Center - ESMC), zlokalizowane w Dusseldorf (Niemcy), nadzoruje planowanie i wdrażanie działań marketingowo-handlowych na obszarze Europy, w szczególności skupiając się na rosnących potrzebach w odniesieniu do koordynacji międzynarodowego wsparcia dla dużych przedsiębiorstw i strategicznych partnerów. Kyocera Technology Development Europe, mieszczące się również w Dusseldorf (Niemcy), prowadzi badania i pracuje nad rozwojem oprogramowania oraz obsługą klientów w krajach Europejskich.

Ameryka

Zlokalizowane w Fairfield (New Jersey). Kyocera Mita America nadzoruje działania firmy w Północno-Łacińskiej Ameryce. W USA, szeroka linia produktów Kyocera, oferowana jest poprzez krajową sieć dealerską, zapewniającą klientom najwyższą jakość usług, dzięki zintegrowanemu, czynnemu całodobowo przez wszystkie dni roku, systemowi wsparcia dla zakupionych produktów. Podobnie jak pozostałe 6 regionalnych biur, Kyocera Mita America działa również w oparciu o centrum w Dallas, narodowego ośrodka szkoleniowego w zakresie serwisu i sprzedaży. Kyocera Mita America posiada także filie w Kanadzie, Meksyku i Brazylii oraz zapoczątkowała sieć dystrybucyjną w innych latynoamerykańskich krajach. Kyocera Mita South Carolina, Inc., mieszcząca się w Greenville, jest stanowym ośrodkiem produkcji tonerów dla cyfrowych kserokopiarek i drukarek Kyocera. Ta produkcja wspomaga naszą wciąż poszerzającą się obecność w obu Amerykach. Kyocera Technology Development, Inc., zlokalizowana w Północnej Kalifornii, jest badawczym, projektowym i testowym ośrodkiem kontroli technologicznej oraz oprogramowania dla drukarek, a także urządzeń wielofunkcyjnych Kyocera.

Azja & Oceania

Kyocera Mita posiada również filie w Australii, Nowej Zelandii, Singapurze, Tajlandii, Hong Kong-u i Tajwanie. Kyocera Mita Singapore dodatkowo występuje jako regionalny oddział obsługujący rynki takich państw jak Indie, Indonezja i Malezja, działając w oparciu o lokalnych dystrybutorów na ich terenie. Centrala Kyocera Mita Australia w Sydney, zarządza 5 regionalnymi filiami, zlokalizowanymi w najważniejszych ośrodkach aglomeracyjnych Australii. Kyocera Mita rozpoczęła również działalność produkcyjną i handlową na terenie Chin. Komponenty, części zastępcze i finalne produkty wytwarzane są w Kyocera Mita Office Equipment (Dongguan) Ltd. Ten niezależnie zaprojektowany system produkcyjny, został wprowadzony pod kątem osiągnięcia głównego priorytetu - niezawodności. Dzięki niemu, każdy z wyszkolonych pracowników ma zdolność do natychmiastowego zatrzymania linii produkcyjnej, w przypadku wykrycia jakiegokolwiek błędu.

Japonia

Centrala Kyocera Mita znajduje się w Osace, stanowiąc globalne centrum operacyjne. W Japonii znajdują się dwa główne zakłady produkcyjne, zlokalizowane w Osace i Mie, których zaawansowana technologia produkcyjna służy do wytwarzania wyjątkowych produktów, takich jak kolorowe, wysoko wydajne kserokopiarki oraz drukarki. Wszystkie aspekty globalnych prac badawczo-rozwojowych są koordynowane z poszczególnych działów badawczych centrali w Osace. Kyocera Mita posiada również zaplecze badawczo-rozwojowe w Yohga, które skupia się na rozwoju rozwiązań programowych typu middleware oraz software, zintegrowanych jednolicie z cyfrowymi kserokopiarkami i drukarkami Kyocera.

 
Created by MC
ATIM Systemy Kopiujące
ATIM Systemy Kopiujące | 60-539 Poznań, ul. Św. Wawrzyńca 1c/2 | tel. (061) 663 1993 | www.atim.pl
© 1995-2007 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Intranet | Mapa strony