Systemy personalizacji kart plastikowych:

  • oprogramowanie do zarządzania oraz drukowania kart
  • drukarki kart plastikowych
  • kamera lub aparat fotograficzny (do wykonywania w czasie rzeczywistym fotografii)
  • karty magnetyczne (plastikowe i papierowe) / karty elektroniczne

1. Oprogramowanie

Oprogramowanie do drukowania kart plastikowych Oferujemy sprawdzony w wielu firmach i bibliotekach pakiet oprogramowania EPISuite (we wszystkich dostępnych wariantach w zależności od aplikacji). Doświadczenie wskazuje, iż jest to najbardziej rozbudowany spośród dostępnych na rynku systemów, pozwalający na profesjonalne i wygodne projektowanie, drukowanie oraz kodowanie kart magnetycznych, zapewniający tym samym efektywną i stabilną pracę z dużą ilością danych i zdjęć.

Oprogramowanie do drukowania kart magnetycznych Ogromna ilość funkcji łączy prostotę użytkowania z efektywnością działań na każdym etapie pracy z kartą. Szybkość produkcji kart, oprogramowanie zawdzięcza ilości wbudowanych narzędzi, pozwalających na import/export danych za jednym kliknięciem myszy, wykonanie zdjęcia bezpośrednio z aplikacji, a następnie druk jednej z wielu możliwych kart. Dzięki temu, operatorem systemu można zostać przy minimalnym szkoleniu.

Oprogramowaie cechuje się również pełną kombatybilnością z różnymi systemami bibliotecznymi oraz bazami danych (np. VTLS/Virtua oraz Aleph).

2. Drukarki kart magnetycznych

Sprawdzone i proste w obsłudze urządzenie jest kluczem do stworzenia skutecznego systemu, będącego w stanie obsłużyć ogromne ilości użytkowników. Drukarki, które stosujemy spełniają się w tej roli doskonale. Polegamy na sprawdzonej od lat technologii drukarek firmy Zebra.

Spośród wielu modeli wybieramy te, które najlepiej pasują do instalacji, z którą mamy do czynienia. Drukarki niezawodne, szybkie, dokładne, ale przede wszystkim proste w obsłudze, aby wdrożenie było jak najłatwiejsze i nie tworzyło kolejek do obsługi, a było środkiem do stworzenia efektywnego organizacyjnie i sprawnego ciągu produkcji kart. Dotychczasowi użytkownicy i brak problemów z instalacjami są najlepszym dowodem na sprawność tych rozwiązań.

Rekomendowane przez nas drukarki pracują z prędkością 144 kart na godzinę w pełnym kolorze z warstwą laminacyjną na powierzchni karty w rozdzielczości 300dpi - druk jednej karty zajmuje 25 sekund! Zapewniamy pełną obsługę serwisową z drukarką zastępczą włącznie, a także wszelkie wymagane materiały eksploatacyjne.

Karty magnetyczne

3. Kamera lub aparat fotograficzny

Dzięki bezpośredniemu podłączeniu kamery lub aparatu do stanowiska personalizacji kart możemy na bieżąco, w czasie rzeczywistym uzupełniać produkowane karty o aktualną fotografię czytelnika. Za pomocą kilku kliknięć przygotowane i sformatowane odpowiednio zdjęcie trafia na kartę. Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o produkt z którego korzystamy - wybór technologii jest absolutnie dowolny.

4. Karty magnetyczne (plastikowe i papierowe)

Wybór karty podyktowany jest technologią, na którą decyduje się Klient - mogą być to sprawdzone, niezawodne i bezpieczne (dzięki niestandardowej formie zapisu) karty magnetyczne (w tym zarówno karty plastikowe jak i papierowe) lub karty elektroniczne stykowe, a także zbliżeniowe standardu MiFare.

Plastikowe i papierowe karty magnetyczne

W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt
Dzierzawa kserokopiarki - tel. (061) 663 1993

do góry | Powrót do >> CARTADIS

 
Created by MC
ATIM Systemy Kopiujące
ATIM Systemy Kopiujące | 60-539 Poznań, ul. Św. Wawrzyńca 1c/2 | tel. (061) 663 1993 | www.atim.pl
© 1995-2007 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Intranet | Mapa strony